Tai klasikinio stiliaus medžio masyvo rėmu bei faneruotuotu uosio lukštu dažytu užpildu (filingu), arba su frezuotu medžio masyvo filingu, bei kitais medžio masyvo elementais. Spalvas galima rinktis iš spalvų paletės. Kaina skaičiuojama pagal projektą suderinus visus spredimus bei furnitūrą.

Spalvų paletė

Medžio dulkių plokšte (MDF) - šio tipo virtuvės baldų fasadinė, bei kita matoma pusė yra dažoma 100% blizgiais akriliniais arba poliuretaniniais dažais, paviršius poliruojamas, spalvas bei atspalvius galima rinktis iš RAL spalvų paletės. Spalvas būtina tikslinti atvykus į vietą. Kaina skaičiuojama pagal kiekvieną individualų projektą suderinus visus sprendimus.

RAL spalvų paletė

#1

#2

Laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP) - šio tipo virtuvės gaminamos bene dažniausiai dėl plataus spalvų bei tekstūrų pasirinkimo, greitesnio gamybos proceso bei patrauklesnės kainos.

#1

#2

Kombinuotas variantas, kai sunku apsispręsti, galima daryti įvairius derinius (plokštė+medis, ploktė su tekstūra + blizgi ploktė ir t.t.), bet kokiu atveju dizaineris jums pritaikys ir patars pagal kiekvieną individualų atvejį. Furnitūrą bei medžiagas naudojame tik AUŠTOS KOKYBĖS "blum", "hettich", "grass" ir kt.

#1

#2

TOP